Сон на вуликах (апітерапія)

Сон — важливий процес в житті людини. Завдяки йому наш організм набирається сил, може нормально функціонувати. Користь сну давно намагалися вдосконалити, проводячи різні терапії та експерименти. Один з них — сон на вуликах з бджолами. Даний спосіб відновлення здоров’я стрімко набирає популярність завдяки своєму ефективному, потужному впливу на людський організм.

Сприятливий вплив відбувається за рахунок мікровібрацій і мікрохвиль, створюваних бджолами. Також велику роль відіграє повітря навколо вулика, він забезпечений іонами, які, потрапляючи в організм людини, вбивають у ньому інфекції і мікробів вже після першого застосування. Завдяки створюваному біополю на організм людини виробляється «сонний» ефект, що дозволяє без проблем приступити до процедури оздоровчого сну.

До основних властивостей даної терапії відносяться:

Позбавлення від проблем з тиском. Процедура допомагає нормалізувати кровообіг в організмі.
Відновлює здоров’я серцево-судинної системи, сприяє лікуванню і профілактиці різних захворювань, пов’язаних з даною системою.
Хвороби дихального апарату — ще одне показання до терапії. Вона добре прочищає бронхи, нормалізує дихання, чинить бронхолітичну дію на організм в цілому.
Сон на вуликах допомагає схуднути, а також вилікувати численні недуги, пов’язані з шлунково-кишковим трактом і травною системою. Ви відчуєте, що процес перетравлення їжі прискорився, турбують болі вщухли або пройшли зовсім. Таким чином виліковуються різні захворювання кишечника.
Після перенесених операцій, коли організму потрібна допомога в якнайшвидшому одужанні, сон на вуликах приходить на допомогу. Він комплексно відновлює здоров’я, допомагаючи швидше повернутися в форму.
Дуже корисна процедура для жінок. Вона повертає здоров’я репродуктивної системи, усуває проблеми з сечостатевої системою. Зафіксовано, що в деяких ситуаціях жінки позбувалися від безпліддя.
Сон на вуликах корисний не тільки для молодого і зрілого населення, але і для літніх людей. Для них особлива користь полягає в лікуванні атеросклерозу та геріатрії. Процедура допомагає тримати організм в цілому у формі і захищає його від хвороб, характерних для людей цієї вікової категорії.
Така процедура знижує ймовірність розвитку онкологічних захворювань і туберкульозу.
Нормалізація нервової системи за рахунок заспокійливого дзижчання комах.
Нарешті, з допомогою даної процедури можна відновити і зміцнити імунітет, а також вилікувати застуду, вірусні та інфекційні захворювання.
Відгуки про процедури і її вартість
Дана терапія, як і будь-яка інша, діє на організм людини суто індивідуально. Саме тому відгуки в інтернеті можна зустріти різні. Але всі користувачі згодні один з одним в одному — цей метод дійсно працює і оздоровлює організм. Ось яка інформація найчастіше зустрічається у відгуках:
Сон на вуликах з бджолами: лікувальні властивості, ціна, відгуки
Загальне поліпшення. Вже після першого застосування людина відчуває прилив сил, енергії і бадьорості. Здоров’я, у тому числі психологічне, поліпшується, піднімається настрій.
Нормалізує сон. Лікує безсоння, усуває проблему неспокійного сну. Якщо є така можливість, краще всього проводити процедуру у вечірній час, перед сном, але це — суто індивідуальний варіант. Для кого-то буде комфортно починати день з даної процедури.
Зміцнює імунітет навіть у тих, для кого простудні захворювання — вічний супутник. Пацієнти відзначають, що після курсу аэроапитерапии, пройденого влітку, їм вдалося уникнути простудних захворювань протягом всього наступного року.
Відновлює сили після важкого фізичного навантаження і роботи. Мова йде не тільки про перенесений раніше хірургічному втручанні, але і про важку роботу — вантажники, фермери, шахтарі і т. д. Сюди можна віднести і напружену розумову діяльність. Коли потрібно розслабитися і повернути сили, дана процедура — найкращий варіант.
Організм очищається від шлаків і токсинів, а також холестерину. Це сприяє нормалізації та прискоренню різних обмінних процесів в організмі, а також стабілізації ваги.
Цікаво, що багато користувачів одночасно з проходженням курсу даної терапії проходили лікування продуктами бджолиного виробництва — мед, маточне бджолине молочко і т. д. Вони відзначали, що результат їх приємно здивував: вдавалося позбутися від захворювань опорно-рухового апарату, відновити чоловіче і жіноче здоров’я, а декому навіть встати на шлях одужання від туберкульозу. Дані процедури відмінно доповнюють один одного і їх безпечно можна використовувати в один і той же час.