Карпатські чани - величезні чавунні казани наповненні водою та розігріті вогнищем до темпаратури 40-45 градусів.
Сам процес купання в чанах схожий на епізод відомої казки, де Іван мав скупатися в трьох котлах, один з них з киплячою водою.
У чані ж, вода не кипить, температура близько 40 градусів, яку постійно підтримує вогонь, що знаходиться під чаном. Тому місцеві часто жартують на предмет того, що своїх туристів вони "варять".
До речі, щоб не обпектися під час купання, на дно чана поміщають річкове каміння. Поруч з чаном знаходиться басейн з крижаною водою гірської річки Рибниці, що несе свої води всього за кілька метрів від чану.
В один чан поміщається до 8 осіб, при цьому немає відчуття тісноти або дискомфорту.
Для "карпатського джакузі" використовують тільки чисту джерельну воду, що чудово сприяє загальному покращенню самопочуття, виводить токсини, поліпшує кровообіг, зміцнює імунну систему, здійснює терапевтичний вплив на шкіру та суглоби, регулює артеріальний тиск, покращує сон, підвищує настрій.
Чан стоїть під відкритим небом, де ви будете насолоджуватись краєвидами
на Прикарпатські гори та широкий, дрімучий ліс.
Після контрастного купання можна відпочити на лежаках або перекусити в ресторані, що знаходиться поруч.
Також по бажанню до купання в чанах можна додати:
Пелюстками троянд, які крім естетичної насолоди, знімають стрес і покращують настрій, омолоджують шкіру, роблячи її гладкою і шовковистою.
Хвойні гілки, які додадуть купанню натурального хвойного аромату, а також зміцнять захисні сили організму, підвищить імунітет, благотворно вплинуть на стан шкіри і центральну нервову систему.
Закарпатські трави, з якими ви відчуєте солодкий аромат закарпатських трав та поринете у відчуття комфорту і блаженства.