Проживання

Виглядати молодо і красиво - мрія кожного. Сьогодні, кожній сучасній людині доступний цілий спектр косметичний послуг, які допоможуть стати краще, красивіше, впевненіше, без шкоди для здоров'я.
Косметологія в наш час - це поєднання медицини, інноваційних технологій і високого мистецтва. Творчий підхід в цій професії необхідний. Адже як умілий скульптор, косметолог практично ліпить зовнішність пацієнта, прибираючи її вади, залишені невблаганним часом.
Саме в нашому комплексі працює такий творчий професіонал лікар-косметолог, який любить свою роботу і намагається заради найкращого результату. А результат - це чарівне омолодження обличчя, стрункі фігури, яскравий блиск в очах, прекрасний загальний тонус і відмінний настрій.
Широкий арсенал технологічних новинок косметичної індустрії і чітке розуміння комплексу дій, в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта, дозволяють отримати найоптимальніші результати. Крім того, варто відзначити душевну атмосферу і приємний інтер'єр косметологічного кабінету, що сприяє гарному настрою пацієнта в ході проходження необхідних процедур.
До Вашої уваги пропонується найбільший спектр косметологічніх послуг:
Пілінги;
Чистки (обличчя,спини);
Догляд за типом шкіри із застосуванням масажних технік;
Масаж обличчя за типом шкіри;
Обгортання (медове,антицелюлітне).