Сауна

Ваше тіло кричить про необхідність оздоровитися, і наш оздоровчий комплекс уже готовий Вас прийняти, створивши всі необхідні умови для повноцінного комфортного відпочинку душею і тілом.
В нашому комплексі відпочинку ви можете відвідати сауну веселою компанією, для цього створені всі умови. Сауна чудодійно впливає на стан організму, стимулює обмін речовин, розслаблює нервову систему, дарує бадьорість, робить шкіру здоровою і красивою. Зніме з вашого організму нездужання і втому, повисить ваш тонус та настрій.
Легкого пара вам побажає професійний і турботливий персонал сауни. Якщо домовитися заздалегідь, вмілі руки масажиста приведуть в порядок ваш організм.
Після парилки можно приємно зануритися в прохолодний басейн, і не сумнівайтеся в тому, що вода в ньому завжди чиста завдяки новітнім технологіям фільтрації. Крім того, басейн оснащений спеціальними підсвічуваннями і прикрашений мозаїчною плиткою, що дає вам відчути себе, немов у гарній казці.
У кімнаті з басейном за великим столом поміститься близько вісьмох чоловік. Де всі зможуть комфортно розміститися і розслабитись після сауни та попити трав'яного чаю з медом.